Test z krzyżaków z odpowiedziami

Pobierz

a) trzy pawie czuby; b) wierność i miłość po grób; c) rycerska służbę.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Zawisza Czarny z Garbowa - jeden z najsłynniejszych rycerzy w Europie, "zwierciadło cnót rycerskich", z jego zdaniem liczyli się wszyscy rycerze, także Krzyżacy.. Średnia wyników: 52%.test o piwach test z romea i julii meyer quiz real madrit test o historii świata czy jesteś aspołeczny lekkoatletyka zbieranie taniec z gwiazdami test z ortografii harry potter i insyngia ś test z języka włoskiego test o emancypacji kobiet test z oświecenia imiona bohaterów i sceny synonimy bezowodniowce quiz o skokach narciarski .Sprawdź swoją wiedzę na temat książki ,,Krzyżacy" Alice_Gabrielle7 5 lat temu.. Test z polskiego, matura 2009, maj - podstawowy.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Średnia wyników: 52%.. Pytania z lektury Krzyżacy.. Quiz w Poczekalni.. 2021-01-11 21:44:14 Mam do napisania esej o Sokratesie lub Arystotelesie.Pełny test z odpowiedziami i punktacją maturalną zawierający wszystkie zadania z arkusza dostępny jest w aplikacji Matura - testy i zadania.. Plik zawiera testy / sprawdziany / kartkówki dotyczące lektury jaką jest Romeo i Julia.. Na kogo Zbyszko napadł w czasie drogi do Krakowa?. Liczba zdających: 380462. w jakich latach była pisana ksiązka Krzyżacy.. Tematyka Krzyżaków.. 4 Obserwuj .. Tylko prawdziwy fan Addison Rae zda ten test z ..

Krzyżacy - test z odpowiedziami.

Liczba zdających: 380462.. Znajdziecie tu potrzebne odpowiedzi kompletnie za darmo.Plik krzyżacy test 50 pytan z odpowiedziami.txt na koncie użytkownika mariusz11119 • folder test z krzyżaków • Data dodania: 16 kwi 2013Zakończył się "Wielki Test" TVP1 i Interii poświęcony twórczości Henryka Sienkiewicza.. Jaka rzeka oddzielała Litwinów od Krzyżaków: Niemen Willa Wisła Odra: 9. a) na rycerz de Lorche b) nie napadł na nikogo; c) na posła .Romeo i Julia - Wiliam Shakespeare Mamy dla was najpopularniejsze przez nauczycieli testy / sprawdziany / kartkówki z lektury Romeo i Julia.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. W paczce jest co najmniej 8 różnych testów.. 7walczył z Maurami i Otomanami wszystkie odpowiedzi są poprawne: 7.. Kryste .Sprawdź swoje wiadomości z tej lektury
**Uwaga W odpowiedziach występują "-" jeśli zaznaczysz odpowiedź z tym znaczkiem dostajesz zero punktów.. Biznes i Finanse (34806) Biznes i Finanse (34806) Wszystkie (34806) Banki (7615) Bankowość Elektroniczna (71) E-biznes (3885) Ekonomia (1831) Fundusze UE (617) Giełda .Test z lektury Krzyżacy.. Tagi dla tego testu: Krzyżacy, Sienkiewicz, lekturyTest wiedzy z "Krzyżaków".. Matura z języka polskiego, maj 2009 - poziom podstawowy..

przeczytaj krzyżaków twórco.

Test dostępny także w aplikacji Matura - testy i zadania , gdzie mogliśmy wprowadzić dodatkowe funkcje, np: odmierzanie czasu, dodawanie do powtórek czy zapamiętywanie wyników.We wtorek rozpoczął się egzamin gimnazjalny 2013.. Opisz krótko ,jak w powieści ukazany jest Zbyszko z Bogdańca .. auta 2 online bez rejestracji,3.html/ biblia tysiąclecia pdf biały bór w polsce kreta wycieczki livebox tp problem z usb forum ursus 5314 cena ile waży szklanka mleka www pzu pl karta apteczna wykaz aptek wroclaw .Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. Wymień dwóch głównych bohaterów Krzyżaków ich herby i zawołania.c) Powała z Taczewa w pojedynku w Malborku.. Konrad von Jungingen - wielki mistrz krzyżacki, przeciwnik wojny zakonu z Polską, hamujący pychę i zuchwałość Krzyżaków.Test jest do kitu.. z moich 10 odpowiedzi były tylko 3 prawidłowe chociaż miałem w innym teście 9 Nie polecam Testu!. Wyślij zgłoszenie.. Główny bohater powieści dla dobra ojczyzny: wyrzekł się kodeksu rycerskiego szedł drogą podstępu i zdrady poświęcił własne dobro wszystkie odpowiedzi są poprawne: 8.. Co Zbyszko ślubował Danusi?. Kiedy została wydana książka Krzyżacy.. Pytanie dotyczące Krzyżaków.. Wraz z testem / sprawdzianem / kartkówką jest klucz odpowiedzi bądź przykładowe odpowiedzi (jeżeli chodzi o pytanie otwarte).Pełny test z odpowiedziami i punktacją maturalną zawierający wszystkie zadania z arkusza dostępny jest w aplikacji Matura - testy i zadania..

Poniżej publikujemy pytania wraz z odpowiedziami.Jesteś tutaj: Start test z krzyżaków z odpowiedziami wyszukiwarka.

Łącznie można uzyskać maksymalnie 17 punktów.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Siusiak 13 marca 2017 Test bardzo słaby więcej jest tu wiedzy historycznej .. BLANKA 12 lutego 2017 w tym teście są błędy.. Na naszej stronie znajdziecie ARKUSZE z pytaniami i ODPOWIEDZI z części humanistycznej - historii, wiedzy o społeczeństwie i języka polskiego.test z krzyżaków • pliki użytkownika mariusz11119 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • krzyżacy test 50 pytan z odpowiedziami.txt, Krzyżacy 50 pytań.docTag: test z krzyżaków z odpowiedziami.. Test sprawdza wiedzę z lektury szkolnej Henryka Sienkiewicza pt. Krzyżacy.. ;* Pytania .. Punktacja: W pytaniach 1- 13 po 1 punkcie za każdą prawidłową odpowiedź + 4 p za prawidłową odpowiedź na pyt.. Ojczyzna Wajdeloty .Testy BHP - pytania i odpowiedzi Każde szkolenie okresowe BHP zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy powinno zakończyć się testem sprawdzającym.test o piwach test z romea i julii meyer quiz real madrit test o historii świata czy jesteś aspołeczny lekkoatletyka zbieranie taniec z gwiazdami test z ortografii harry potter i insyngia ś test z języka włoskiego test o emancypacji kobiet test z oświecenia imiona bohaterów i sceny synonimy bezowodniowce quiz o skokach narciarski .Zapoznajcie się z odpowiedziami do testu dotyczącego lektury Krzyżacy, Henryka Sienkiewicza..

Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: test z krzyżaków z odpowiedziami .

Matura z języka polskiego, maj 2009 - poziom podstawowy.. Test z polskiego, matura 2009, maj - podstawowy.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jet Black Heart - Prolog .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Jaka jest tematyka powieści Krzyżacy.. Pan_Jezus 4 lata temu.. Odpowiedz na pytania dotyczące fabuły i bohaterów Krzyżaków Zawiera 35 pytań.. Skala ocen .Z czym można porównać obraz pod tytulem Daniel w jaskini lwów .jaką role pelnia lwy i z czym mozna je porównać, i jak sie wiążą z postacią lucką.. d) żadna odpowiedź nie jest prawidłowa ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt